Çetin Büyükçınar Akademi

Güvenli Sürücülük Kursu

Çetin Büyükçınar Güvenli Sürücülük Kursu olarak İstanbul’da 10 dönüm pisti ile sizlere sürüş testi, ileri sürüş eğitimlerini Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı pistimizde veriyoruz. Belge ve sertifikasyon yönüyle Türkiye’de bulunan 4 kurumdan 1 tanesi de Çetin Büyükçınar Güvenli Sürücülük Kursudur.

Çetin Büyükçınar Güvenli Sürücülük Kursu Türkiye’de bulunan ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, ruhsatlı dört kurumdan biridir.

Çetin Büyükçınar Güvenli Sürücülük Kursu olarak günlük yaşantısının büyük bir kısmını trafikte geçiren sürücülere hayatta kalma ve oluşabilecek kazalara karşı önlem alma konularında eğitim vermek üzere kurulan bir eğitim kurumudur. Asıl amacı Türkiye’de yaşanan trafik kazalarının önüne geçerek, meydana gelebilecek tüm kazaları önlemektir. Çetin Büyükçınar ve uzman kadrosu ile 20 senelik bir geçmişi olan Sürüş Akademisi, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, bireylere, özel şirketlere eğitimler vermiş ve vermektedir.

Türkiye’de ve hatta dünya genelinde meydana gelen trafik kazalarının %88 nedeni sürücü hatalarından dolayı gerçekleşmektedir. Trafik terörü her sene 10.000’e yakın kişinin ölümüne ve 300.000 kişinin yaralanmasına neden olmaktadır. Sürüş Akademisi olarak kazalara neden olan sürücü hatalarını önlemek için eğitim kompleksimizde güvenli sürüş eğitimleri vermekteyiz.