Sürücü Medya

İnteraktif Eğitim Yazılım Hizmetleri

Sürücü Medya ile bugüne kadar 1000’i aşkı sürücü kursuna eğitim ürünü desteği sunmaktayız. Eğitimlerde kullanacakları argümanların yanı sıra adaylarında başarısını hem arttıracak hemde bilinçlendirecek uygulamalar geliştirmekteyiz.

Sürücü Medya Türkiye Patent Enstitüsü onaylı bir marka kuruluştur.

Sürücü Medya, Sürücü Kurs sektörünün gelişmesini ve eğitim kalitesini yükseltmeyi hedef alan trafik kültüründe daha bilinçli sürücüler yetiştirme düşüncesiyle yola çıkan bir interaktif eğitim ajansıdır. Sürücü Medya olarak sadece sürücü kursu adaylarına değil SRC belgesine ihtiyaç duyan uzun yol ve yük taşıyan şoförlerin de eğitimlerini de geliştirmek üzere çalışmalarda bulunmaktadır. 2017’den beri çeşitli etkinliklerde kendilerini ve ürünlerini ispatlamış olan Sürücü Medya temas ettiği 100’den fazla sürücü kursunun eğitimlerde kullandığı argümanları son müfredata uygun hale getirip sürekli güncellenen alt yapısı ile sınavlardan önce hem adaylarını sınavlara hazırlayabilecek hemde sınav öncesi başarı oranlarını ön görebilecek yazılımlar üreterek Sürücü Kursu sektörüne gelişen dijital dünyada ışık tutmayı başarmıştır.

Sürücü Medya alt yapısında bulunan Sürücü TV Youtube kanalı ile de ehliyet öncesi ve sonrası tüm sürücülerinde yanında olarak onlara trafik toplumu ile ilgili hayat kurtarıcıları bilgileri aktarmaktadır.